Klamka wewnetrzna TOPAZ

  • szt.
  • 59,00 zł

Klamka drzwiowa Topaz to odpowiedź na potrzeby Klientów szukających designerskich okuć do drzwi wykonanych z najlepszych materiałów . Model, który doskonale będzie pasował do nowoczesnych pomieszczeń. Klamka wykonana z najwyższej jakości materiału - stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo solidna i trwała. Materiał ten sprawia, że nie zostają na nim smugi oraz ślady rąk. Kolor natomiast bardzo dobrze komponuje się innymi elementami wnętrza.

Produkt ma też zastosowanie w obiektach o dużym natężeniu ruchu takich jak biura, urzędy etc. Klamki ze stali nierdzewnej spełniają wymagania i są przebadane dla klasy 3 (kategoria użytkowania).

Klamka drzwiowa posiada sprężynę powrotną, dzięki czemu po naciśnięciu samoczynnie wraca do pozycji poziomej . Podwójny docisk imbusowy ułatwia i stabilizuje montaż klamki oraz ma wpływ na długi czas eksploatacji produktu. Klamki montuje się za pomocą śrub przelotowych lub wkrętów. Montaż jest dziecinnie prosty i intuicyjny, dzięki czemu możesz ją zamontować samemu - nie musisz wołać specjalistycznej ekipy montażowej .