Sposoby płatności

 

Przelew na konto Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w ING Banku Śląskim . Po złożeniu zamówienia  nr konta przesyłany jest mailowo wraz z całkowitą  kwotą do zapłaty . Przelewy księgowane są przez nas zazwyczaj następnego dnia roboczego po ich zleceniu. Realizacja zamówienia i wysyłka towaru możliwa jest na podstawie nadesłanego na maila potwierdzenia przelewu lub  zaksięgowania wpłaty na naszy koncie. Wybór tej formy płatności jest dla Klienta bezpłatny.

Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w ING Banku Śląskim . Po złożeniu zamówienia  nr konta przesyłany jest mailowo wraz z całkowitą  kwotą do zapłaty . Przelewy księgowane są przez nas zazwyczaj następnego dnia roboczego po ich zleceniu. Realizacja zamówienia i wysyłka towaru możliwa jest na podstawie nadesłanego na maila potwierdzenia przelewu lub  zaksięgowania wpłaty na naszy koncie. Wybór tej formy płatności jest dla Klienta bezpłatny.

 

PAYU%20LOGO_GRADIENT_CMYK.jpg

 

Płatność przelewem online  możliwa jest w trakcie składania zamówienia i realizowana jest przez system PayU. Korzystając z tej usługi następuje przekierowanie na stronę serwisu właściwego dla wybranej formy płatności, umożliwiającego jej dokonanie . Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wymiana informacji szyfrowana jest w oparciu o technologie SSL.

Płatność za pośrednictwem systemu PayU powinna być dokonana w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Ta forma płatności związana jest dla Klienta z dodatkową opłatą prowizyjna dale jej operatora w wysokości 1,5 % wartości transakcji , która jest doliczana w trakcje składania zamówienia przez Klienta

 

Przycisk 7.png

 

 

Płatność gotówką kurierowi w trakcie odbioru towaru. Przy wyborze formy płatności "za pobraniem" do całkowitej wartości zamówienia z kosztami dostawy doliczana jest prowizja  w wysokości 1% nie mniej niż 10 zł. Tą formę płatności można wybrać tylko w przypadku towarów dostępnych od ręki wysyłanych z naszego magazynu . Prowizja ta jest automatycznie wyliczana przez system w czasie składania zamówienia. Ze względu na bezpieczeństwo kurierów, wprowadzono ograniczenie w wysokości pobrania i wynosi  max  5000,00 zł.