O nas

Doceniając a przede wszystkim rozumiejąc rolę aranżacji wnętrz w otoczeniu współczesnego człowieka, wykorzystując wiedzę, zdolności i zaangażowanie naszych pracowników pomagamy tworzyć wnętrza domów, biur, prywatnych szkół i przedszkoli o niepowtarzalnym charakterze.

W tym celu stworzyliśmy sklep internetowy dla wymagającego klienta preferującego dobre wnętrze otaczającej go przestrzeni zarówno w pracy jak i w domu łącząc funkcjonalność z dobrym stylem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Przedstawione trendy współczesnych jak i klasycznych paneli podłogowych ,  podłóg drewnianych oraz drzwi pozwolą Państwu na dokonanie satysfakcjonujących wyborów i zakupów. Potwierdzeniem dbania o jakość sprzedawanych przez nas materiałów są najbardziej cenione w Polsce marki producentów, których produkty oferujemy.

Niewątpliwym największym atutem naszej firmy jest oferta  konkurencyjnych cen i wysokich rabatów dla naszych klientów oraz system logistyczny umożliwiający dostawy materiałów na terenie całego kraju.

Jeżeli w naszym asortymencie nie ma poszukiwanych przez Państwa produktów, to nie znaczy, że nie można ich u nas kupić. W takim przypadku prosimy o zapytanie e-mailem, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć podając cenę oraz termin ewentualnej realizacji.

Jesteśmy firmą z 10-letnim stażem . Obsłużyliśmy tysiące inwestycji i cały czas dynamicznie się rozwijamy , starając się systematycznie rozszerzać ofertę sklepu, nawiązując nowe kontakty handlowe.