GAMRAT Deska tarasowa kompozytowa 25x160 orzech

  • Producent: Gamrat
  • szt.
  • 54,32 zł 47,69 zł
 
 
Deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna to nowoczesny produkt, perfekcyjnie imitujący drewno, który idealnie wkomponowuje się w otoczenie nowoczesnych i tradycyjnych domów oraz doskonale sprawdza się jako materiał budowlany do aranżacji tarasu, pomostu, balkonu, deptaka czy obrzeży basenów.
 
Deski tarasowe Gamrat to połączenie natury i nowoczesności - dzięki kombinacji 45% wyselekcjonowanej mączki drzewnej , 45% tworzyw sztucznych polichlorku winylu PVC oraz 10% dodatków poprawiających jeszcze parametry powstał materiał o wyglądzie drewna mający jakże pożądane właściwości tworzyw sztucznych. Produkt ten przewyższa swym standardem drewno, ponieważ nie wykręca się pod wpływem zmiany temperatury i wilgoci ,  a także nie rozwarstwia się .
 
Deski tarasowe kompozytowe są praktycznie bezobsługowe i nie wymagają zabiegów serwisowych. Koekstruzja materiału, czyli jego dwuwarstwowość, gwarantuje stabilność koloru desek na długi czas.
 
Producent Firma Gamrat przy ich tworzeniu sugerował się opiniami osób ceniących sobie wygodę , elegancję wykonania oraz komfort użytkowania przez wiele lat .  Najlepszym gwarantem desek jest80letnie doświadczenie w sektorze wyrobów z tworzyw sztucznych w budownictwie oraz z 25letnie doświadczenie w produkowaniu wyrobów cechujących się odpornością na szkodliwe działanie promieni UV.
 
Bogate wzornictwo pozwoli dostosować wykończenie do estetyki całego obiektu. Dodatkowo deski wyposażone są w ryfle w wersji dwustronnej. Umożliwia to wykonanie tarasu z ryflem wąskim lub szerokim, bez konieczności doboru specjalnych materiałów.